•  
 
 
 
Zabiegi na dłonie i stopy

Uwaga! Używamy jednorazowych pilników, które na koniec wizyty klient zabiera ze sobą.

Manicure MEN

Nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, odsunięcie skórek za pomocą frezarki lub za pomocą preparatu zawierającego kwasy AHA, następnie aplikacja odżywki Matte Nail Envy, która jest przeznaczona dla mężczyzn oraz zapewnia eleganckie, dyskretne matowe wykończenie. Na zakończenie zabiegu aplikacja oliwki na skórki oraz wmasowanie kremu w dłonie.

Manicure
OPI PRO SPA

To luksusowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który przy regularnym stosowaniu sprawi , że dłonie będą wyglądać młodziej oraz będą jedwabiste w dotyku.

Wybierz swój rytuał:

I. Papaya & Ananas - która upaja egzotycznym zapachem. Pozwala poczuć się jak na tropikalnej wyspie. Kompozycja składników, sprawia ,że skóra jest miękka jak jedwab odmłodzona i odświeżona.
II. Royal Verbena, - jest to zabieg zainspirowany piękna kwitnąca roślina, znaną ze swojej uspokajającej i relaksującej mocy. Verbena połączona z aromatem orzeźwiającego drzewa cytrusowego wyróźnia się zupełnie nowym, świeżym i eleganckim zapachem, dającym uczucie luksusu. Ekstrakty roślinne są naturalnym antyoksydantem, uspokajają i rewitalizują.

Mini pedicure

Jest to szybki pedicure, wykonywany głównie w celu opracowania skórek i skrócenia paznokci u stóp. Na rozpoczęcie zabiegu wykonujemy kąpiel stóp następnie aromatyczny peeling, który daje uczucie odświeżenia i delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek na stopach. Nadajemy odpowiedni kształt paznokci , wycinamy lub odsuwamy skórki przy użyciu preparatu z kwasami AHA zmiękczającego skórki lub przy użyciu frezarki. Końcowy etap to wmasowanie nawilżającego balsamu w stopy i zaaplikowanie oliwki na skórki. Najlepsze efekty przy mini pedicure osiągnie się na relatywnie zadbanej i pozbawionej większych zrogowaceń skórze stóp. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z usługi pełnego pedicure lub SPA pedicure.

Pedicure BIO

Jest zabiegiem, podczas którego nie używa się metalowych narzędzi. Aromatyczna kąpiel stóp z dodatkiem soli zmiękczającej naskórek, następnie nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, odsunięcie skórek przy pomocy drewnianego patyczka oraz przy użyciu preparatu z kwasami AHA zmiękczającego skórki. Na podeszwie stopy bezboleśnie ścieramy zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Po dokładnie przeprowadzonym zabiegu wykonywany jest peeling cukrowy, dzięki któremu skóra uzyskuje jedwabistą gładkość. Na zakończenie wmasowanie w stopy wybranego kremu.

Pedicure OPI PRO SPA

To luksusowy zabieg relaksacyjny, który ma na celu dopieścić nie tylko stopy, ale również zmysły.
Zabieg zaczyna aromatyczna kąpiel stóp, następnie opracowanie płytki paznokcia, tak jak w pedicure klasycznym. Usunięcie zrogowaciałego naskórka na podeszwie stopy za pomocą frezarki, po czym wykonujemy przyjemny i relaksujący peeling stóp z dodatkiem kwasów owocowych AHA, dzięki czemu skóra odzyskuje jedwabistą gładkość. Następnie aplikacja maski odżywczo-nawilżającej. Na zakończenie nakładamy odżywkę na paznokcie oraz wmasowujemy krem w stopy.
Do wyboru 1 z 2 rytuałów opisanych przy manicure spa by OPI.

 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Blog  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio